معرفی شرکت شاب

شرکت دانش بنیان تجهیزات دقیق شاب ساری  با هدف فعالیت در زمینه تولید دستگاه های اندازه گیری و ماشین آلات صنایع متالوژی شروع بکار کرده است.
شرکت تجهیزات دقیق شاب ساری ( دانش بنیان) که در حال حاضر ابداع کننده و تولید کننده ابتکاری و دقیق و با دوام انواع دستگاه های سختی سنج فلزات میباشد ، پیشینه ای طولانی در بنیان گذاری این تولیدات در کشور ایران و صادرات به چند کشور دارد که سابقه آن به سال 1372 برمیگردد و زمینه آن ضرورت انجام سختی سنجی فلزات در مکان و محل خرید فلزات بوده و نهایتا منجر به اختراع اولین و تنها دستگاه سختی سنج فلزات تمام اتوماتیک پرتابل شد.
این دستگاه در سال 1377 به بازار عرضه گردید و از آنزمان تا کنون نیروهای انسانی فعال در شرکت توانسته اند  موارد ابداعی گوناگون و کاربردی را در تمامی زمینه های سختی سنجی فلزات انجام داده که در صنایع مختلف بکار گرفته شده است.لازم بذکر است با اینکه ابداعات و اختراعات قبلی در سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ثبت گردیده ،مدیریت شرکت اقدام به ثبت دو اختراع مهم و جدید درUSPTO (united states patent and trade mark office)  نموده که بزودی اهدا خواهد شد.

امتیازات شرکت تجهیزات دقیق شاب ساری

  • عنوان اولین و بزرگترین تولید کننده دستگاه های سختی سنج فلزات در کشور
  • عنوان اولین صادر کننده دستگاه سختی سنج پرتابل فلزات
  • طراحی و ساخت بیش از 10 دستگاه تست و ماشین افزار (EDM (Electronic Discharge Machining
  • دارای پروانه کسب و پروانه بهره برداری از وزارت صنایع و معادن
  • عضو انجمن سازندگان تجهیزات صنعت نفت ایران
  • ارائه تجهیزات کنترل کیفی قابل رقابت با نمونه های اروپایی
  • یکسال گارانتی و 5 سال خدمات پس از فروش برای کلیه دستگاهها

ادعای نو آوری در سختی سنجی فلزات

چکیده :
هدف- ارائه یک دستگاه سختی سنج پرتابل دینامیک فلزات با قابلیت های سودمند جدید.

 مقدمه: اهمیت کاربرد فلزات در تمامی عرصه های زندگی برای همه آشکار است و هیچ فعالیت صنعتی بدون دخالت مستقیم و غیر مستقیم فلزات یافت نمی شود. پیدایش و پیشرفت صنایع صنعتی حمل و نقل (زمینی-دریایی-هوایی)، راه و ساختمان، هوا فضا، نظامی، تولید و توزیع انرژی ، راه و ساختمان و شاید تمامی صنایع بدون کاربرد فلزات غیر قابل تصور می باشند. دربین پارامترهای هر قطعه فلزی، به غیر از ساختار شیمیایی و شکل فیزیکی، الگوی سختی فلزات پارامتری بسیار مهم می باشد.
  به طور کلی مقاومت جسم در مقابل شیمی فرورونده یا ساینده، معرف سختی آن جسم می باشد. مثلاً یک چاقو، بدون سختی معین در لبه ی برنده ارزشی ندارد چون در غیر این صورت یا به سرعت کند شده و یا با اولین فشار خواهد شکست. سازه های فلزی ساختمان و لوله های انتقال گاز های پر فشار همه و همه باید از الگوی سختی مناسبی برخوردار باشند تا از پارگی و شکندگی آنها جلوگیری به عمل آید این مثالهای پایانی ندارند و به اندازه موارد استفاده فلزات بحث سختی آنان وجود دارد.
 در روش لیب سرعت پرتابه قبل و بعد از برخورد در نزدیکی محل برخورد اندازه گیری می شود. این سرعت سنجی توسط مغناطیس دائمی کوچکی که داخل پرتابه نصب شده والقاء ولتاژی متناسب با سرعت پرتابه، به سیم پیچی که در نوک پرتابگر(Impact Device) نصب شده و اندازه گیری ولتاژ مذکور انجام میگیرد...تصویر مدارک و گواهینامه ها

1
1
member Ariatech shomal